Hakkımda

Yiğit Özdamar
Yiğit Özdamar

Merhaba, ben Yiğit Özdamar, sağ tarafta gördüğünüz “tip” benim.

2006 yılından bu yana belirli aralıklarla internet maceraları yaşamış ancak hiç bir tanesine tüm zaman ve enerjimi veremediğim için bu güne getirememiş birisiyim.

Yaklaşık 11 yıldır tam zamanlı olarak yurtiçi ve yurtdışı inşaat projelerinde çalışmış, sabah 08:30 akşam 17:30 yaşamından bıkan, yaşlanmadan hayatın keyfini sürmek isteyen bir bireyim. -sakın beni ayıplayayım demeyin, bu sayfayı okuyorsanız sizin de aynı tipte sorunlarınız var demektir, sadece dile getirmiyor olabilirsiniz.-

Makrogelir.com benim hakkımda bir site olmadığı için kendimle ilgili çok bir detaya girmek istemiyorum. Merak ettiğiniz, sormak istediğiniz konular var ise iletişim form’undan bana yazabilirsiniz. (Not: Evliyim, ahlaksız teklifler ile gelmeyin lütfen :P)

Makro gelir nedir? Pasif gelir nedir? Benim amacım ne?

Makro kelimesi Makroskobik ölçüm‘den gelmektedir, yani gözle görülebilir ölçüm birimidir. Gelir ise bildiğiniz kazanç. Halkça maaş, mangır, kaime yani para, PARA!

İnternette milyar dolarlar dönüyor sevgili ziyaretçi, bu pastadan biz de pay alsak kötü mü olur? Makrogelir.com’un tek bir amacı var, sevdiğimiz işi yaparken para kazanabilmek. Hayatımızda gözle görülebilir bir maddi anlamda bir fark yaratabilmesine yardımcı olmak.

Peki ben bu konuda bir uzman mıyım? Kesinlikle hayır! Ancak iyi bir stratejim ve belirli bir teknik bilgiye sahibim. Bu sebeple “Pasif gelir hedefi: 100 haftada internet sitesi üzerinden para kazanmak” makalesinde belirttiğim hedefi gerçekleştirebileceğime inanıyorum.

Peki bu konudan sizin çıkarınız ne olacak?

Hemen söyleyeyim, yaptığım her hareketin bilgisini paylaşacağım, teknik anlamda ne nasıl yapıldı ise bunları sizinle paylaşacak ve gelişmeleri, geri dönüşleri şeffaf bir şekilde sizlere aktaracağım. Böylelikle benim anlattığım işlerin mantıklı olduğuna karar verdiğinizde sizde aynı şeyleri uygulayabilecek ve aynı başarıyı yakalayabileceksiniz.

Daha fazla ne söyleyeyim size sevgili ziyaretçi, tecrübelerimi okumaya buradan başlayabilirsiniz.